O mnie

 


 

 

jaaaaaaaaaa 

" ..Chciałbym czasem znaleźć się w takim miejscu, gdzie Bóg czeka tylko, aby komuś otworzyć migawkę.. "  

 

Cześć! Nazywam się Paweł Dłubacz

Nię będę się rozpisywał o sobie, proszę zajrzyjcie na moje prace, jeżeli się Wam spodobają zapraszam serdeczne na spotkanie, wtedy będzie odpowiednia ilość czasu aby poznać się chociaż w minimalnym stopniu :) opowiem z chęcią w jaki sposób pracuję, czego możecie ode mnie oczekiwać i oczywiście napić się pysznej kawy w Waszym towarzystwie :)

 

Pierwszą kwestią, która z pewnością Was interesuje to cena, pary młode, które jeszcze nie odwiedziły tej zakładki zapraszam tu : www.paweldlubacz.pl/oferta

 

Najpierw napiszę po krótce co dostajecie ode mnie a w późniejszym tekście będziecie mogli przeczytać jak pracuję i dowiedzieć się również o kilku zasadach, które stosuje.

 

Odbitki, album, pendrive:

 

Zdjęcia które ode mnie dostaniecie znajdują się na pendrivie, w albumie oraz odbitkach ( mówimy tu o pełnym pakiecie ). Zdjęcia na nośniku są w rozdzielczości ok 4096 pikseli w formacie jpg. Wszystkie zdjęcia, które dostaniecie są po obróbce graficznej. Pendrive na którym się one znajdują są w formie gałązki lub słoiczka ( do wyboru ).

 

Taki pendrive włożony jest do ślicznego pudełka drewnianego. Do wyboru są kolory drzewa, rodzaj pudełka, rodzaj graweru, który Was będzie personalizował. Wszystkie te materiały również dostaniecie drogą elektroniczną już po ślubie. Pudełko takie posiada również miejsce na odbitki w formacie 15x23cm w ilości do 100 sztuk.

 

Całość prezentuje się jak na zdjęciu poniżej. ( gama pudełek w dalszym ciągu się rozszerza a i tak jest już naprawdę duży wybór ). Producent pudełek to KrainaDrwala.

 

 

 

box

 

Dostajecie ode mnie również album. Cechuje się bardzo dobrą jakością oraz odwzorowaniem kolorów. Ilość stron to 40 czyli 20 rozkładówek co daje wymiar 30x30cm ( rozkładówka 60x30cm ). Jest opcja dodania kilku lub kilkunastu stron do takiego albumu w trakcie projektowania – na życzenie klienta. Okładka takiego albumu obłożona jest materiałem lub eko skórą. Zdjęcie poglądowe poniżej.

 

ALBUM

 

Dzień wesela, plener:

 

Moją pracę w dniu Waszego ślubu zaczynam od przygotwań tj. Ubierania Pani i Pana młodego. Jest to zazwyczaj godzina 11 lub 12 w południe ( nominalnie czas pracy to około 13h gdzie zakończenie zdjęć następuję około 1 w nocy po zabawach oczepinowych ). W moim portfolio nie znjadziecie zdjęć z rodziną ale oczywiście takie wykonuje, zazwyczaj w domu po przygotowaniach i dodatkowo po Błogosławieństwie. Na samych przygotwaniach sugeruję czasami, żeby zmienić pozycję, odwrócić się np. W stronę okna ale na tym moja ingerencja podczas całego wesela się kończy. Później następuję już typowy reportaż ślubny :)

Nie robię zdjęć przy stolikach kiedy podawane są wszelakie dania itp. Natomiast wszystkie inne atrakcje, którę będą na Waszym ślubie już tak tj.: księga gości, fotobudka itd.

 

Plener w innym dniu to opcja wybierana najczęściej. Jeżeli chodzi o miejsce to mogę oczywiście zasugerować tak samo jak godziny rozpoczęcia zdjęć. Sama sesja trwa 1,5-2,5h w zależności od miejsca. Jest to sesja na pewno bardziej pozowana niż sam ślub. Pary Młode często nie wiedzą co robić przed obektywem ale nie martwcie się, zawszę pomogę, żeby zdjęcia wyglądały pięknie. Pokażę jak się ustawić, w jaki sposób zająć się sobą, żeby zbyt dużo uwagi nie poświęcać na mnie :) zależy mi abyście na zdjęciach wyglądali naturalnie :)

 

Plenerów nie wykonuję w niedzielę :)

 

Uwielbiam zdjęcia czarno białe i należy się spodziewać, że określony procent z całości materiału, który dostaniecie ode mnie będzie właśnie w odcieniach szarości :)

 

Preferuję zdjęcia przy otwartych przysłonach na maksimum co oznacza dokładnie tyle, że taka fotografia jest bardziej fotografią selektywną ( to co ma być ostre jest bardziej uwydatnione a reszta zamazuje się wraz z odległością od odanego przedmiotu ) . Uzywam głównie wartości f w przedziale 1.2 – 1.8 :)

 

Z informacji ogólnych :

 

 

Prowadzę legalnie działającą firmę oraz posiadam uprawnienia do fotografowania ślubów wydaną przez Kurię Krakowską 

Przy podpisaniu umowy nie pobieram zaliczki/zadatku a sama płatność następuje w dniu ślubu lub maksymalnie do 7 dni po ślubie w formie przelewu.

Rezerwacja terminu jest równoznaczna z podpisaniem umowy.

Wszelkie rezerwacje przez telefon ważne są tydzień czasu.

W razie niedyspozycji ( złamania kończyn i innych ekstramalnych wypadków itp. zapewniam zastępstwo )

 

Realizacja całego materiału to około 6-8 tygodni licząc od zakończenia zdjęć plenerowych.

 

Dla zainteresowanych czym wykonuję zdjęcia:

Canon Eos 5d mkIII x2

Canon 24mm f/1.4 L

Canon 35mm f/1.4 L

Canon 50mm f/1.2 L

Canon 85mm f/1.4 L

Canon 135mm f/2.0 L

 

 

Zapraszam do kontaktu i dziękuję za odwiedziny.