O mnie

 


 

 

jaaaaaaaaaa 

" ..Chciałbym czasem znaleźć się w takim miejscu, gdzie Bóg czeka tylko, aby komuś otworzyć migawkę.. "  

 

Cześć! Nazywam się Paweł Dłubacz

Nię będę się rozpisywał o sobie, proszę zajrzyjcie na moje prace, jeżeli się Wam spodobają zapraszam serdeczne na spotkanie, wtedy będzie odpowiednia ilość czasu aby poznać się chociaż w minimalnym stopniu :) opowiem z chęcią w jaki sposób pracuję, czego możecie ode mnie oczekiwać i oczywiście napić się pysznej kawy w Waszym towarzystwie :)

 

Część informacji zawarłem już w załadce "oferta" na którą zapraszam Pary, które jeszcze tam nie były www.paweldlubacz.pl/oferta

Jeżeli chodzi o ofertę to zdjęcia oddaje Wam na nośniku tj. pendrive ,w eleganckim drewnianym pudełku.

Pudełko w zależności od pakietu jest albo mniejsze, które mieści sam pendrive lub większe, do którego dostajecie również odbitki w formacie 15x23cm ( zdjęcia poniżej ).

Zdjęcia są w rozdzielczości ok 4096 pikseli, które to pozwolą na swobony wydruk większych formatów.

Pendrive zamawiany jest poprzez firmę KrainaDrwala, są to pudełka jak na zdjęciu poniżej, malowane na kilka kolorów z możliwością graweru , nośnik wygląda jak naturalna gałązka :) w środku wypełnienie mchem. Całość prezentuje się ślicznie :)

box

 

Album cechuje się bardzo dobrą jakością oraz odwzorowaniem kolorów . Ilość stron to 40 ( czyli 20 rozkładówek ) i jest możliwość aby dodać strony. Okładka takiego albumu obłożona jest materiałem lub eko skórą. W ofercie są różne rozmiary fotoksiążek, te typowo ślubne oddaje w formacie 30x30cm.

ALBUM

 

 

Realizacja całego materiału to 6-8 tygodnii licząc od zakończenia zdjęć plenerowych.

Maksymalny wymiar czasu pracy na weselu to 13h a zakończenie zdjęć o godzinie 00.15 - 01:00. Każda kolejna godzina powyżej tego limitu wyszczególniona będzie w ofercie wysłanej dla Was.

W tych 13 godzinach jest czas aby wykonać zdjęcia z ubierania Państwa Młodych, Błogosławieństwa, Ceremoni i Wesela wraz z wszystkimi atrakcjami ( pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny, wspólne pamiątkowe zdjęcia itp )

 

Plener:

Samą sesję plenerową staram się wykonywać w godzinach popołudniowych ze względu na nisko już położone słońce względem horyzontu lub o wschodzie słońca, co daje bardziej miękkie światło i przy okazji jest spora szansa, żeby uchwycić piękny zachód/wschód słońca. W sezonie nie wykonuję sesji plenerowych w soboty oraz niedzielę, chyba, że jest to sesja w dniu ślubu.

 

Nie robię zdjęć przy stolikach, jest to moment kiedy goście z pewnością chcą spokojnie zjeść, ewentualnie się napić :) bezstresowo. Są inne sposoby na zrobienie sobie zdjęcia z Wami, można poprosić zespół/DJ'a aby zapowiedział w przerwie, że jest czas aby zrobić sobie zdjęcia właśnie z Wami na sali, np. pod sceną a jeżeli pogoda dopisuje nawet na zewnątrz. Stąd też moje założenie, że duży % zdjęć jest z parkietu. Oczywiście jeżeli na weselu jest fotobodka, księga gości itp. to takie zdjęcia w pobliżu tych atrakcji również się znajdą w materiale, który oddaję Parze Młodej :)

 

Sam retusz zdjęć polega na dostosowaniu balansu bieli, poprawy ekspozycji, zbalansowania cieni i świateł oraz bieli i czerni, zastosowanie wybranego presetu, wyostrzenia, poprawieniu kolorystyki, redukcji szumu i wystemplowanie rażąco wyglądających elementów ogólnie by poprawić estetykę zdjęcia. Brak ingerencji w sylwetkę oraz ogólnie pojęty wygląd zewnętrzny fotografowanej osoby.

 

Zakładam, że moje przyszłe Pary Młode zapoznały się z moim portfolio i więdzą czego się spodziewać po moich zdjęciach. Należy jednak pamiętać, że takiego samego zdjęcia nie da się powtórzyć, inne oświetlenie, inna sala, inna pora roku a przede wszystkim inni goście oraz oczywiście inna Para Młoda :)

 

Prowadzę legalnie działającą firmę oraz posiadam uprawnienia do fotografowania ślubów wydaną przez Kurię Krakowską co oznacza.

 

Jak wcześniej napisałem przy podpisaniu umowy nie pobieram zaliczki/zadatku a sama płatność następuje w dniu ślub lub maksymalnie do 7 dni po ślubie w formie przelewu.

Rezerwacja terminu jest równoznaczna z podpisaniem umowy.

 

Dla zainteresowanych czym wykonuję zdjęcia: Canon 5d Mark III x2 oraz obiektywy - Canon 24mm L f/1.4 , Canon 35mm L f/1.4, Canon 50mm L f/1.2, Canon 85mm L f/1.4, Canon 135mm L f/2.0 oraz kilka lamp sterowanych radiowo. Bazuję jednak na zestawie obiektywów 35, 50 oraz 85mm :)

 

W tym roku tj. 2019 ukończyłem warsztaty fotografii ślubnej organizowane przez LMFOTO :). Ogrom wiedzy, który będę wprowadzał podczas najbliższych reportaży ślubnych :)

IMG_9326

 

Podczas przygotowań do ślubu szukacie nie tylko fotografa ślubnego ale z pewnością zespołu, Dj'a oraz filmowców i tutaj z czystym sumieniem, z własnego doświadczenia i obserwacji mogę polecić:

www.a-film.pl - bardzo pozytywny, otwarty i profesjonalny :) świetne realizacje...polecam z całego serca.

https://www.facebook.com/restauracjaoch/ - od tego roku ( 2019 ) będzie można organizować wesela na ponad 200 osób, ze swojej strony serdecznie zapraszam, czego mogę być pewien to świetnej obsługi, pysznego jedzenia no i samego wystroju :)

www.facebook.com/zespolkalejdoskop - świetni ludzie a co najważniejsze wyśmienita muzyka na żywo :)

www.zespolnowyfolder.pl/#s-12 - świetne wokale i świetni instrumentaliści, świetne oświetlenie i cała atmosfera. Szczerze polecam

www.djmiko.pl - DJ Miko Team wesela międzynarodowe. Profesjonalna ekipa, sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie również a przede wszystkim świetni ludzie.

https://www.facebook.com/slonwborowkach - Wyśmienita alternatywa dla tradycyjnego filmu z wesela. Bdb sprzęt, zabawy z głębią ostrości, profesjonalizm i super człowiek :).

http://www.michalrecstudio.pl/ - Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, otwarty, bardzo pozytywny. Realizacje kręcone na kilka lustrzanek - bardzo polecam :)

www.byczefilmy.pl - oferuje bardzo specyficzne, profesjonalne i rzadko spotykane realizacje filmowe, najlepiej odwiedzić stronę i zobaczyć samemu.

http://soulgroup.pl/ - zespół składający się z pasjonatów muzyki i jako jedyny przy którym miałem ciarki fotografując wesele :)  ( głównie zasługa wokalistki Izy :) ). Ogólnie rzecz ujmując, profesjonalizm w każdym calu.

http://www.zespol-kama.pl/ - profesjonaliści :) świetna zabawa na parkiecie jak i przy stoliku :D

 

Zapraszam do kontaktu i dziękuję za odwiedziny.